IZOLPE s.r.o. - izolácie plochých striech


Naša firma vznikla v roku 2003 . Hlavným zameraním firmy sú dodávky pri novostavbách ako aj rekonštrukciách - hydroizolácií strešných plášťov a terás, vrátane tepelnej izolácie a klampiarskych konštrukcií, izolácií proti tlakovej vode, zemnej vlhkosti a bazénov, ekologické izolácie. Firma uprednostňuje kvalitu s poskytnutím garancií, t.j. - vykonávanie prác s dlhodobými zárukami (u hydroizolácií - 10 rokov, tak na montáž ako aj na materiál), pri použití moderných materiálov.HYDROIZOLAČNÉ ASFALTOVÉ PÁSY
HYDROIZOLAČNÉ ASFALTOVÉ PÁSY

Okrem správneho výberu vhodnej technológie a konkrétnych výrobkov, je však rovnako dôležité vedieť si vybrať aj tú pravú a spoľahlivú realizačnú firmu.


TEPELNÉ IZOLÁCIE
TEPELNÉ IZOLÁCIE

Táto oblasť má široký výber . Riešenie a druh navrhujeme podľa podmienok, lebo stavebno - fyzikálne vlastnosti tepelnej izolácie spravidla rozhodujú o riešení skladby i detailov strešného plášťa, technologických postupoch a ekonomických výhodách.

HYDROIZOLAČNÉ FÓLIE
HYDROIZOLAČNÉ FÓLIE

Hydroizolačné fólie sú vodoneprepustné membrány s výstužou alebo bez výstuže a sú aplikované v jednej vrstve. Sú založené na báze plastomérov a elastomérov a používajú sa na kalandrovanie, extrudovanie a mazanie.